Föremål som liknar väggpendyl Mässing
6515 Väggpendyl
Mässing/plåt
Såld: 200 kr
Såldes den 30 april 2018
7356 Väggpendyl
1800. tal, Mässing/trä, höjd: 30 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 2 mars 2015
9050 Väggpendyl
Kartellur, Louis XVI-stil, Mässing, höjd: 54 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 20 oktober 2014
3092 Väggpendyl
Rokokostil, Mässing, höjd: 65
Såld: 1.700 kr
Såldes den 26 maj 2014
5368 Väggpendyl
förgylld mässing
Såld: 1.300 kr
Såldes den 17 juni 2013
5367 Väggpendyl
förgylld mässing, höjd: 52 cm
Såld: 1.300 kr
Såldes den 17 juni 2013
6442 Väggpendyl
1800-tal, Mässing, höjd: 30
Såld: 500 kr
Såldes den 21 maj 2012
7132 Väggpendyl
1800-tal, Mässing/Trä
Såld: 700 kr
Såldes den 22 augusti 2011
7485 Väggpendyl
Rokokostil, Mässing, höjd: 47
Såld: 700 kr
Såldes den 18 oktober 2010